لوکس و دستیافتنی

عناوین روزهای هفته استاندارد اعلام شد

ایزو و استانداردسازی

عناوین روزهای هفته استاندارد اعلام شد…

🔹سید جمال هادیان گفت: سازمان بین‌المللی استاندارد شعار « استانداردها شهرها را هوشمندتر می­کند» را به عنوان شعار سال ۲۰۱۷ اعلام کرده است و از آنجایی که این شعار با سیاست‌های دولت در ایجاد دولت الکترونیک و هوشمندسازی فرآیندها مطابقت دارد نام‌گذاری روزهای هفته استاندارد نیز متناسب با همین شعار انجام پذیرفته است.

🔹مدیر کل روابط عمومی سازمان ملی استاندارد گفت: از روز شنبه ۲۲ مهرماه تا جمعه ۲۸ مهرماه به عنوان هفته استاندارد در­ نظر گرفته شده است که به این ترتیب نامگذاری شده‌اند:

✔️شنبه ۲۲ مهرماه: استاندارد و اقتصاد هوشمند؛

✔️یکشنبه ۲۳ مهر: استاندارد و سفر هوشمند؛

✔️دوشنبه ۲۴ مهر: استاندارد و تغذیه هوشمند؛

✔️سه شنبه ۲۵ مهر: استاندارد و کار هوشمند؛

✔️چهارشنبه ۲۶ مهر :استاندارد و مسئولیت هوشمند؛

✔️ پنج شنبه ۲۷ مهر: استاندارد و شهر هوشمند؛

✔️جمعه ۲۸ مهر: استاندارد و زندگی هوشمند.

هادیان افزود: در این هفته برنامه‌های متعدد و متنوعی در سراسر کشور اجرا می‌شود و آیین بزرگداشت روز جهانی استاندارد روز سه شنبه ۲۵ مهر ماه در سالن اجلاس سران کنفرانس اسلامی در تهران برگزار خواهد شد. در این آیین از واحدهای منتخب تولیدی و برگزیدگان سایر حوزه‌های مرتبط با استاندارد با حضور مقامات ارشد دولت قدردانی می‌شود.

🔹سخنگوی سازمان ملی استاندارد ایران با اعلام نام روزهای هفته استاندارد گفت: آیین بزرگداشت روز جهانی استاندارد روز سه شنبه ۲۵ مهر ماه در سالن اجلاس سران برگزار خواهد شد.

وی گفت: امسال برگزاری روز جهانی استاندارد از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. نخست آنکه سازمان ملی استاندارد دستاوردهای بزرگی، به ویژه در حوزه بین‌الملل داشته که یکی از آنها انتخاب طرح پوستر یک هنرمند ایرانی به عنوان «پوستر روز جهانی استاندارد» است.

بدون دیدگاه

Leave a reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*