لوکس و دستیافتنی

درباره ما

درباره این وبسایت و برند اولیور وبر

صاحب امتیاز: سرکارخانم دکتر مژگان بهشتی

با توجه به استقبال هم میهنان عزیز از محصولات با کیفیت در حوزه زیورآلات، بر آن شدیم تا با تهیه محصولات اصیل اولیور وبر به صورت مستقیم از شرکت وستا (مالک برند اولیور وبر) که از کشور اتریش تهیه می شود این فروشگاه را راه اندازی نماییم. این برند که از همکاران برند سواروسکی می باشد، با طراحی های جدید و منحصر به فرد خود و استفاده از نگینهای اصیل سواروسکی اقدام به تولید زیورآلات کرده و با شعار “لوکس دست یافتنی” تلاش می کند تا مخاطبین گسترده ای در اقصی نقاط دنیا داشته باشد. محصولات اولیور وبر در بیش از ۷۰ کشور دنیا عرضه شده و در میان برندهای همکار باشرکت سواروسکی، یکی از پر طرفدارترین برندهای این حوزه می باشد.

همچنین در تلاش خواهیم بود تا با اضافه نمودن محصولات با کیفیت و اصل از سایر برندهای مطرح در این حوزه، زمینه توسعه این فروشگاه و تبدیل آن به مرجعی برای خرید آنلاین زیورآلات لوکس را فراهم آوریم.

درباره اولیور وبر

Oliverاولیوروبر نام ورزشکار بین المللی سابق کشور اتریش است که بعدها تبدیل به یکی از کارآفرینان برتر کشور اتریش در عرصه مد و زیورآلات شد. مانند بسیاری از کودکان در اتریش، اولیور اسکی را در سنین کودکی شروع کرد. بعد از بردن مسابقات گوناگون، به او فرصت تحصیل در مدرسه اسکی اشتام که معروف ترین مدرسه اسکی در آن کشور است داده شد. بعدها او ۳ سال به عنوان نماینده کشور اتریش در مسابقات اسکی اروپا و جام جهانی اسکی شرکت داشت که منجر به ورود او به تور ژاپن و تور آمریکا  به مدت ۶ سال پیاپی و کسب عنوان جوانترین قهرمان این تورها در زمان خود گردید.
با وجود تمام این موفقیت ها، در سن ۲۷ سالگی او از تمام موفقیت های خود در عرصه ورزش چشم پوشی کرد و مشغول به تحصیل در دانشگاه در رشته طراحی مد شد و به گروه طراحان سوارفسکی (Swarovski) پیوست و پس از ۳ سال با تاسیس شرکت وستا  به همراهی الکساندر اشتابینگر، یکی دیگر از طراحان    Swarovski به هدف خود که همانا طراحی خلاقانه در عرصه زیورآلات بود رسید  .
با طراحی های منحصر به فرد و کیفیت بالای محصولات، اولیوروبر پیشرفت بسیار سریعی داشته و با الهام از این طراحی های خاص وعقد قرارداد همکاری با Swarovski به منظور استفاده از کریستالهای منحصر به فرد و طراحی و رعایت کیفت بالا تر از استاندارد، اکنون اولیوروبر در بیش از ۶۰ کشور دنیا دارای نمایندگی می باشد.

مد با اولیوروبر

مجموعه “مد” اولیوروبر، مهمترین مجموعه از محصولات ما می باشد.
بیشترین تمرکز این محصولات بر روی طراحی با کریستالهای منحصر به فرد می باشد؛ این مجموعه به خانمها امکان استفاده از زیورآلات ویژه را می دهد و برای آنها امکان خاص بودن در میان سایرین را فراهم می آورد. مجموعه ایی که از طراحی های کلاسیک تا طراحی های مطابق با مد روز را در بر می گیرید، مجموعه ایی که از زیورآلات خاص جشنها و مجالس ویژه تا استفاده روز مره را در بر می گیرد.
طراحی ها توسط گروه طراحان اولیور وبر که طراحی های Swarovski نیز توسط این تیم انجام می گیرد، انجام می پذیرد. این گروه به منظور یافتن طرحهای ویژه و رنگهای خاص به سرتاسر جهان سفر می کنند تا بتوانند از آنها برای طراحی های خود الهام گیرند.

زندگی با اولیوروبر

مجموعه خاص و رنگارنگ “زندگی” برای خانم هایی که علاقمند به استفاده از زیورآلات خاص می باشند، طراحی شده است. ماده پایه جهت ساخت این مجموعه، نقره استرلینگ ۹۲۵ با لایه ایی از رودیوم به منظور حفظ نقره از تغییر رنگ احتمالی می باشد. محصولات این گروه به وسیله تکنولوژی ویژه رنگ که باعث ایجاد سایه های ظریف می گردد و باعث درخشش بیشتر کریستالها می شوند تهیه شده اند.