لوکس و دستیافتنی

چه ساعتی مناسب شماست؟؟؟

ساعت استیل و کریستال لیما 1

از آنجایی که افراد معمولا هر ۴ یا ۵ سال یک بار توانایی خرید یک ساعت خوب را پیدا می کنند، لذا به شما پیشنهاد می کنیم اگر در فکر خرید ساعت مناسب هستید، حتما این مقاله را دنبال نمایید.
در خرید ساعت مچی قبل از هر چیزی باید به نوع نیاز و موقعیت استفاده از آن ساعت بیندیشید. افراد به سه نوع ساعت نیاز دارند: یکی برای استفاده معمول و محل کار، یکی برای مهمانی ها و سومی برای مجالس رسمی تر.
ساعت اول نیاز نیست که گران باشد و با توجه به استفاده روزمره از آن بهتر است مقاوم بوده و جنسی مثلا از استیل داشته باشد تا با اغلب لباس ها ست گردد.
ساعت مخصوص مهمانی باید به گونه ای باشد که با لباس شما هماهنگی داشته باشد. اگر کیف و کفشتان چرمی است بهتر است بند ساعتتان نیز چرمی و به همان رنگ باشد. ولی اگر زنجیری از طلا به گردن دارید مسلما ساعتی با بند طلایی رنگ مناسب تر خواهد بود. آقایان باید به این نکته توجه نمایند که جنس ساعت و دکمه سردست آها نیز باید یکی باشد. خانم ها نیز چنانچه از ساعت های پلاتینی استفاده می کنند بهتر است آویز و یا گوشواره ای از جنس پلاتین نیز داشته باشند.
به هیچ وجه از ساعت های اسپرت و یا کامپیوتری در مراسم رسمی و با لباس های رسمی مثل کت و شلوار استفاده ننمایید. در این مواقع حتما از ساعت هایی از جنس طلا، نقره یا پلاتین و قطر صفحه کمتر از ۴۱ میلیمتر استفاده کنید.

در آشفته بازار کالاهای تقلبی از برندهای معروف و بزرگ، به شما پیشنهاد می کنیم چنانچه قصد خرید ساعت مارک و برند را دارید، از نمایندگی های معتبر آن برند خریداری نمایید تا ضمن اطمینان از اصالت کالای مورد نظرتان، از ضمانت نامه خرید نیز بهره مند گردید.
شرکت عصر الماس آرام تنها نماینده برند الیور وبر در ایران به شما پیشنهاد می دهد تا علاوه بر انتخاب ساعت، طبق مطالبی که گفته شد، برای خرید سایر محصولات جهت ست شدن با ساعت اقدام نمایید.

بدون دیدگاه

Leave a reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*