لوکس و دستیافتنی

چه رنگ هایی با بنفش سال ۲۰۱۸ ست می شوند؟

9693-9032

چه رنگ هایی با بنفش سال ۲۰۱۸ ست می شوند؟

رنگ بنفش از ترکیب دو رنگ اصلی آبی و قرمز به وجود می آید. این رنگ ترکیبی که از قضا رنگ سال ۲۰۱۸ نیز انتخاب شده است، قابل ست شدن با بسیاری از رنگ های گرم و سرد و خنثی است.
توجه داشته باشید که هر چه رنگ بنفش به آبی متمایل شود رنگ آرام تری به وجود می آید و هر چه بیشتر به سمت قرمز رود، جنب و جوش و انرژی رنگ قرمز را به خود گرفته و رنگ فعال تری را می سازد.
اولین رنگی برای ترکیب با بنفش پیشنهاد داده می شود، زرد است. رنگ بنفش مکمل رنگ زرد است و ای بدین معناست که این دو در کنار هم بهتر و شفاف تر به چشم می آیند.
با توجه به مطلب بالا تمامی رنگ هایی که از ترکیب بازرد به وجود می آیند مثل نارنجی نیز می توانند به نسبت های مختلف و البته در تنالیته های متفاوت با بنفش ست شوند. مثلا مانتوی بنفش آلتراوایولت با یک شال آجری رنگ. یا کیف و کفش بنفش در کنار مانتوی خردلی رنگ.
رنگ کرم هم به این علت که رنگ روشنیست و انرژی کمتری نسبت به رنگ بنفش دارد، میتواند در ترکیب با بنفش خیلی خوب عمل کند. اگر بنفش خیلی گرم و پر رنگی دارید اونو با کرم یا قهوه ای روشن ترکیب کنید تا تعادل قشنگی ایجاد شود. هم چنین این ترکیب شما را بسیار متین و موقر جلوه می دهد.
همونطور که در مورد رنگ های خنثی مطلعید، تقریبا تمام رنگ ها در کنار رنگ سفید و مشکی زیبا جلوه می کنند. پس به راحتی اکسسوری و لباس های بنفشتان را با سفید ست کنید و نگران هیچ چیز نباشید. همینطور استفاده از لباس بنفش با زیورآلاتی با نگین های مشکی جذابیت شما را دوچندان خواهد کرد.
برای محیط های رسمی یا سر کار به شما پیشنهاد می کنیم که بنفش را با طوسی و خاکستری ست نمایید. این ست جلب توجه زیادی نمی کند و بسیار شیک و رسمی خواهد بود.

بدون دیدگاه

Leave a reply