لوکس و دستیافتنی

چند پیشنهاد برای حفظ استایل مناسب با زیورآلات۱

32149

زیبایی با زیورآلات

هماهنگی زیبا و جذاب زیورآلات و لباس علاوه بر اینکه حس خوبی به شما و اطرافیانتان منتقل می کند، بر اعتماد به نفس شما نیز می افزاید. برای ایجاد این هماهنگی به چند نکته توجه کنید:

۱٫ تمام زیورآلات و اکسسوری زیبا و گران قیمت خود را هم زمان و با هم نپوشید. این کار اشتباه بزرگیست که خیلی از افراد مرتکب می شوند. این کار نه تنها شما را جذاب نمی کند بلکه نوعی آشفتگی و شلوغی در شما به وجود می آورد که در نگاه مخاطب مطلوب نیست. پس در انتخاب لوازم تزئینی حتما به این موضوع توجه داشته باشید که آنها در رقابت با یکدیگر نباشند.

۲٫ زیورآلات بزرگ مانند آویزهای بلند را با لباسهای ساده و خنثی ست کنید.

۳٫ برای ست کردن لازم نیست رنگ تمام لباس ها و زیورهایتان با هم یکی باشند. این کار ظاهر و استایل شما را خراب می کند. شما می توانید با استفاده از دایره رنگ ها، آن دسته از رنگ هایی را که با هم هماهنگی بیشتری دارند انتخاب نموده و مثلا از دو رنگ نارنجی و زیتونی برای لباس های خود استفاده نمایید و برای سایر موارد رنگ های سفید و مشکی را به کار برید.

۴٫ اگر لباسی می پوشید که دارای چند رنگ مختلف است، از زیوری استفاده نمایید که یکی از آن رنگ ها را به خوبی نمایش داده و آن را متمایز گرداند.

۵٫ اندازه زیورآلات را به گونه ای انتخاب نمایید تا با هم تناسب داشته باشند. به طور مثال اگر گوشواره بلندی انتخاب می نمایید، با آن گردنبند یا آویز بلند استفاده نکنید.

ادامه دارد…

بدون دیدگاه

Leave a reply