لوکس و دستیافتنی

نحوه ست کردن زیورآلات با لباس

خیره کننده همراه با اعتبار آبی

نحوه ست کردن زیورآلات با لباس:
نحوه استفاده از زیورآلات باید به گونه ای باشد که علاوه بر آراستگی و زیبایی ظاهری شما، پوشش شما را نیز به یک پوشش خاص و قابل توجه بدل نماید و همه توجهات را به سوی شما جلب کند.
کاربرد زیورآلات طلایی و نقره ای رنگ:
در حالت کلی، زیورآلات طلایی رنگ را می¬توانید با لباس های دکلته مشکی و یقه باز و یا لباس هایی با رنگ های قهوه ای، نارنجی و قرمز یا ترکیبی از قرمز باشند مانند شرابی به کار ببرید.
زیورآلات سفیدرنگ به علت برق و جلوه زیادی که دارند برای مهمانی های شبانه، به ویژه با لباس های مشکی، خاکستری و سفید، مناسب هستند.
چند نکته مهم:
هیچ گاه از هر دو رنگ همزمان استفاده نکنید. حتی چند گردن بند را با وجود این که دارای یک رنگ مثلا طلایی هستند ، با یکدیگر نیندازید. این کار باعث می¬شود شما چاق به نظر برسید.
برای انجام دادن فعالیت های روزمره بهتر است از انگشتر هایی استفاده کنید که ساده باشند تا به هنگام انجام کارهای مختلف احساس ناراحتی نکنید. انگشتری ظریف و طلایی رنگ با نگین های کوچک می¬تواند انتخاب خوبی باشد.
وقتی یک انگشتر بزرگ و چشمگیر دست تان می کنید، توجه بیشتری را به سمت دست تان می برید البته دستبند (با هر حرکت دست)، حتی بیشتر از انگشتر توجه دیگران را به شما جلب میکند.
برای انتخاب گوشواره به طول، رنگ و فرم گوشواره هم توجه کنید. موهایتان را پشت گوش قرار دهید تا گوشواره هایتان بهتر دیده شوند.

ترکیب زیورآلات با سنگ ها و کریستال های اصل و قیمتی، زیبایی شما را دو چندان می¬کند. تم های مختلف آبی و بنفش در سنگ ها، واقعا زیبا و دل انگیزند. قرار دادن سنگ هایی با تم های مختلف آبی در کنار هم نیز مد است. شما به راحتی میتوانید رنگ این سنگ ها را با لباس های خود ست کنید.
زیورآلاتی که در آنها اشکال مختلف گل و حیوانات به چشم می¬خورند نیز اگر با کریستال های براق و یا مروارید های رنگی همراه شوند، هارمونی دلچسبی را به وجود می آورند. گردنبندهای مروارید نیز با زیبایی کلاسیکی که دارند، خود به تنهایی میتوانند با اکثر لباس های یقه گرد و یقه باز مهمانی متناسب به نظر بیایند.

برند الیور وبر(oliverweber) کوشیده است تا مجموعه های گوناگون زیورآلات در طرح ها و رنگ های مختلف، از ساده ترین مدل ها تا پر زرق و برق ترین آنها را متناسب با دلخواه مشتریان خود در سراسر دنیا فراهم آورد.

بدون دیدگاه

Leave a reply