لوکس و دستیافتنی

مرتب نگهداشتن زیورآلات

مرتب نگهداشتن زیورآلات

مرتب کردن زیورآلات

استفاده از زیورآلات مختلف، علاوه بر زیبایی خاصی که برای افراد به وجود می‌آورد، به گونه‌ای تکمیل کننده‌ی استایل آن‌هاست. خانم‌ها نیز به این وسایل علاقه‌ی خاصی داشته و همیشه تعداد زیادی از زیورآلات مختلف را دارند تا در موقعیت‌های متفاوت از آن‌ها استفاده کنند.

نکته قابل توجه و مهمی که باید آن را در نظر گرفت، نحوه‌ی مرتب کردن این زیورآلات است. این وسایل به دلیل ظرافتی که دارند خیلی زود در هم می‌پیچند و ممکن است بازگرداندن آن‌ها به حالت اولیه زمان زیادی را از شما بگیرد.همینطور ممکن است گم شوند یا در صورت قرار گرفتن در کنار هم خراشیده شده یا رنگ خود را از دست بدهند پس بهترین راه این است که زیورآلات خود را به گونه‌ای مرتب کنید که بتوان آن‌ها را در حالت اولیه خود نگه داشت و دسترسی به آن‌ها نیز راحت تر باشد تا انتخابی سریع‌تر و بهتر داشته باشید.

در این مطلب، چند روش کاربردی برای مرتب کردن زیورآلات مختلف به شما معرفی می‌کنیم:

• یک روش یرای سامان دادن به زیورآلات اینست که با قاب‌های کهنه و بی‌استفاده، مکانی برای زیورآلات خود بسازید. با استفاده از این وسیله علاوه بر اینکه انتخاب برای شما آسان می‌شود، از در هم پیچیدن آن‌ها نیز جلوگیری می‌کند. تار های سیمی که در این قاب نصب می شوند نگهدارنده خوبی برای گوشواره ها و آویزهای شما هستند.

• برای نگهداری گوشواره های میخی روش ساده تری نیز هست. می توانید آنها را به یک پارچه نسبتا ضخیم و تمیز مانند یک باند کشی وصل کنید تا هر وقت به آنها احتیاج پیدا کردید به راحتی بهترین گزینه جلو چشمتان قرار بگیرد.

• استفاده از آویز لباس چوبی گزینه مطلوبی برای آویزان کردن گردنبندها ، آویز ها و دستبندهاست. با این شیوه آنها دیگر بهم گره نمیخورند.

• یک جعبه مشبک کوچک نیز می تواند به داد انگشترها برسد. حالا دیگر هر وقت در جعبه را باز کنید تمام انگشتر ها را یک جا و در خانه های کنار هم خواهید یافت.

9 Comments

  1. خیلی خوب هستن اینا
    جواهر سفارش بدیم هم درست می کنید یا همون پیش فرض های خودتونو میزنید؟؟؟

  2. عاشق سایتتون شدم عالییییههه
    مرسی از اشتراک گذاریتون…

  3. سلام.وبسایتتون خیلی خوب و مفیده.به کارتون ادامه بدین

  4. با سلام سپاس از لطف شما بابت سایت مفیدتون
    به امید موفیت روز افزون شما، خسته نباشید

Leave a reply