لوکس و دستیافتنی

شرایط گارانتی

گارانتی دو ساله الیوروبر

شرایط گارانتی

همراه داشتن کارت گارانتی که در آن کد کالا و تاریخ درج شده جهت استفاده از مزایای گارانتی الزامی است.

وظیفه حفظ و نگهداری کارت گارانتی به عهده مشتری بوده و المثنی صادر نمی گردد.

زمان انقضاء گارانتی از تاریخ ثبت شده در کارت گارانتی یا بر چسب گارانتی به مدت یک سال محاسبه می گردد.

تحویل و دریافت کالای معیوب به نمایندگی خدمات به عهده صاحب کالا می باشد.

در هنگام خرید، مشتری موظف به بررسی سلامت فیزیکی کالا،می باشد.

صدمات فیزیکی و عیوب ظاهری که در اثر ضربه، آتش، مواد شیمیایی، مایعات، و استفاده ناصحیح ایجاد شوند موجب ابطال گارانتی می گردد و در صورتی که قابل تعمیر باشد، پس از پرداخت هزینه تعمیر توسط مشتری تعمیر می گردد.

چنانچه پس از بررسی و تست، خرابی کالا خارج از شرایط گارانتی تشخیص داده شود، کالا به صاحب آن عودت داده شده و شرکت مسئولیتی در قبال کالای فوق نخواهد داشت و در چرخه کالای خارج از گارانتی قرار خواهد گرفت.

لازم به توجه است که ایرادهای اعلام شده توسط مشتری، توسط کارشناسان خدمات پس از فروش شرکت عصر الماس آرام کنترل و بررسی می‏‌شود و در صورت تائید وجود نقص ، کالا مشمول استفاده از گارانتی می‏‌شود. همچنین، این سرویس، اشکال‏‌های به وجود آمده که در اثر استفاده نادرست خریدار از کالا ایجاد شود، را شامل نمی‌‏شود.

تشخیص گارانتی و یا خارج از گارانتی بودن کالا به عهده کارشناسان شرکت عصر الماس آرام خواهد بود.

شرکت بر اساس تشخیص کارشناس خود، کالای تحت پوشش گارانتی را تعمیر یا با نمونه سالم مشابه تعویض خواهد کرد.

مسئولیت بسته بندی صحیح کالا هنگام ارسال به عهده فرستنده می باشد و توصیه می گردد حتی المقدور از بسته بندی اصلی استفاده گردد. بدیهی است صدمات ناشی از بسته بندی نا صحیح به عهده فرستنده می باشد.

در صورتی که موجودی کالای آسیب دیده در شرکت عصر الماس آرام به اتمام برسد، و امکان تعویض کالای آسیب دیده با کالای جایگزین را نداشته باشد، می‌تواند مبلغ کالا را به حساب خریدار استرداد نماید و نوسان‏‌های قیمت باعث کاهش و یا افزایش این مبلغ نمی‌‏شود.

بدون دیدگاه

Leave a reply