لوکس و دستیافتنی

روکش رودیوم، مقاوم، شفاف و درخشان

11661

روکش رودیوم

با رادیوم اشتباه نشود!

رودیوم یکی از عناصر قیمتی جدول مندلیف می باشد. به علت مقاومت و درخشندگی بسیار بالای این فلز از آن به عنوان روکشی برای انواع زیورآلات از جمله نقره و استیل استفاده می شود. از دیگر مزایای استفاده از رودیوم به عنوان روکش، ضد حساسیت بودن آن است. زیورآلات ارزان قیمت اغلب دارای روکش نیکلی هستند که هم باعث ایجاد حساسیت شده و هم به زودی این روکش از بین رفته و رنگ کالای شما را تغییر می دهد.

اگر مایلید که زیورآلات شما همواره، حتی در کمترین نور بدرخشد و جلوه نماید به شما پیشنهاد می کنیم که از زیورآلات با روکش رودیوم استفاده نمایید زیرا براقیت این عنصر از طلا هم بیشتر است. برای نگهداری اینگونه زیورآلات کافیست آنها را در تماس با مواد شوینده و انواع عطرها و ادکلن ها قرار ندهید زیرا الکل به نوعی به عنوان حلال رودیوم عمل کرده و باعث خوردگی این فلز گرانبها می شود. اگر تنها این مورد را رعایت نمایید، به شما اطمینان می دهیم که این روکش ارزشمند مدت های طولانی محافظ خوبی برای زیورآلات شما خواهد بود. برای تمیز کردن آن نیز کافیست یک دستمال نمناک به آرامی و کوتاه مدت روی آن بکشید تا درخشش آن مانند روز اول شود.

پیشنهاد می کنیم که محصولات با روکش رودیوم را از برندهای معتبر تهیه نمایید تا از اصالت آن مطمئن باشید. برند معروف و با سابقه الیور وبر تمام محصولات خود را با روکش رودیوم به همراه ۲ سال گارانتی عرضه می نماید.

بدون دیدگاه

Leave a reply