لوکس و دستیافتنی

رنگ سال ۲۰۱۸

0141 -pur

رنگ سال ۲۰۱۸

مد مسئله‌ای است که تقریبا همه مردم جهان با آن سر و کار دارند و شاید شما تصور کنید که مُد شدن یک رنگ در هر سال، چیزی اتفاقی و یا حاصل سلیقه عمومی است ولی بهتر است بدانید که یک شرکت با یک تیم متخصص رنگ هایی را که بیشتر مورد توجه و انتخاب مردم است، بررسی کرده و هرسال قبل از رسیدن سال نوی میلادی، رنگی را به عنوان رنگ سال انتخاب می کند. شرکت پنتون یا پانتون به معنی “همه رنگ ها” شرکتی واقع در شهر کارلستات نیو جرسی می باشد. این شرکت به خاطر تعیین غیر رسمی رنگ هر سال شهرت جهانی پیدا کرده است. در دنیای مد و فشن رنگ ها نقش اساسی دارند. پس واضح است که نتایج تحقیقات شرکت پنتون تاثیر شگرفی بر بازار پوشاک و حوزه فشن خواهد گذاشت.
این شرکت رنگ سال ۲۰۱۸ را رنگ بنفش یا اگر دقیق تر بخواهیم بگوییم، Ultra Violet 3838-18 برگزیده است. پس از امروز می توانیم شاهد فوران طرح ها و مدل های مختلف پوشاک و اکسسوری بنفش رنگ در بازار جهان باشیم. رنگ بنفش یک رنگ شاد و جذاب و هنری است که مورد پسند اکثر سلیقه ها و هم چنین سنین مختلف خواهد بود.

بنفش را با چه رنگ هایی ست کنیم؟

شما به راحتی قادر خواهید بود تا بنفش رنگ مانتو ی خود را با یک شال کرم یا آبی روشن ست کنید و یا از اکسسوری و زیورآلات با نگین های بنفش در مهمانی ها و مجالس استفاده نمایید. سفید، سبز و نارنجی هم از رنگ هایی هستند که در کنار بنفش چشم نواز خواهند بود و جلوه ی دیگری به پوشش و استایل شما خواهند داد. بنفش را نماد اصالت، خلاقیت و نوآوری می دانند پس حتی در ترکیب دکوراسیون منزل نیز میشود از آن به زیبایی هرچه تمام تر بهره جست زیرا که این رنگ قادر است محیط زندگی شما را جذاب، هنری و خلاق کند.

بدون دیدگاه

Leave a reply