لوکس و دستیافتنی

آمیتیست و توپاز

انگشتر توپاز طلایی مدل اسپاتی 1

آمیتیست:

آمیتیست از گروه کوارتز ها و به رنگ زیبای بنفش می باشد. نام آمیتیست از زبان یونانی مشتق شده و به معنای ( مست نبودن ) است؛ زیرا بر این باور بودند که دستبند و یا گردنبندی از آمیتیست هنگام شراب خواری، مانع مستی می شود.
پیشینیان و حکما فواید زیادی از آمیتیست نقل کرده اند که از آن میان می توان به خاصیت اعجاب آور این سنگ در تقویت اراده جهت ترک عادات ناپسند اشاره کرد. لذا استفاده از آمیتیست را به کسانی که به مواد مخدر و یا مشروبات الکلی اعتیاد دارند، توصیه می کنیم. از طرفی این سنگ دارای قدرت اثرگذاری بر روی چاکرای پیشانی و تاج بوده و برای رفع سر دردهای عصبی و ناشی از میگرن و نیز بیماری صرع ، بسیار مفید است. علاوه بر آن، سفارش شده که برای رفع بی خوابی و کابوس های شبانه آن را زیر بالش بگذارید و بخوابید .رنگ بنفش آمیتیست باعث زدودن انرژی های منفی از محیط و پراکنده شدن انرژی های مثبت می گردد و در رنگ درمانی جهت کاهش اضطراب و استرس محیط، بسیار حائز اهمیت است.

توپاز:

توپاز بیشتر در رنگ های زرد و آبی وجود دارد. توپاز از جایگاه ویژه ای در میان سنگها برخوردار است چرا که سمبل وقار و ابهت و نشانه‌ شادی‌ و موفقیت‌ است. مصریان آن را نمادی از خورشید و یونانیان آن را باطل کننده سحر می دانستند. در برزیل توپاز سمبل دندان پزشکان بوده و رومیان باستان بر این باور بودند که هوش و وفاداری را افزایش می دهد. توپاز باعث ایجاد آرامش خاطر و افزایش خلاقیت و خودباوری می گردد از این رو مناسب هنرمندان است. در درمان بیماری های کبدی و پوستی ونیز تقویت کلیه ها موثر بوده وبه همین دلیل در فرد ایجاد جذابیت و شادابی می نماید. توپاز آبی سبب تعادل و تنظیم چاکرای پنجم و چاکرای ششم و توپاز زرد سبب تعادل و تنظیم چاکرای سوم بدن می گردند. لذا گذشتگان معتقدند که توپاز آبی حقیقت و حکمت و توپاز زرد تقویت ایمان و خوش بینی را به ارمغان می آورند. توپاز در اروپا بیشتر به‌ شکل‌ سنجاق‌ سینه، در کشورهای‌ شرقی‌ به‌ صورت‌ انگشتری،‌ استفاده‌ می‌ شود و به طور کلی در همه دنیا استفاده از زیورآلات ترکیب شده با توپاز بسیار رایج است.

برند الیور وبر با استفاده از کریستال هایی به رنگ های توپاز و آمیتیست، زیورآلاتی زیبا و چشم نواز به سرتاسر دنیا صادر نموده و رضایت بالای مشتریان خود گواهی بر اصالت و کیفیت این برند می باشد.

بدون دیدگاه

Leave a reply